Oáza relaxace uvnitř vašeho domova

Kdo by si nechtěl po náročném a stresujícím dni odpočinout na vyhřátém místě vyhrazeném klidu a pohodě, kde všechny starosti alespoň na chvíli odplynou? A nebylo by úplně ideální mít takové místo přímo doma?

Pokud už souhlasně pokyvujete hlavou a představujete si tu blahodárnou relaxaci, nezbývá než udělat další krok a posunout se od přání a představ k jejich naplnění… A v tuto chvíli přichází na scénu naše společnost Saunaproject.

Domácí sauna, jak jste si ji vysnili

Pokud má sauna elegantně doplňovat interiér a splynout s domem, musí být vyrobena přímo na míru danému prostoru a také podle představ těch, kteří ji budou navštěvovat – jedině tak se stane ozdobou, a nikoli jen funkčním produktem.

Jestliže má sauna sloužit mnoho let bez kazů a problémů – musí být vyrobena lidmi, kteří svému řemeslu dokonale rozumí a dokážou si hravě poradit s každým projektem.A právě takové sauny nabízíme.

Takové, kterými se budete chlubit, na které budete právem pyšní a do nichž se budete každý den těšit.

Každá sauna, kterou vyrobíme, představuje souhru přání našich zákazníků a našich vlastních zkušeností. Používáme moderní technologie, ale také osvědčené materiály – zejména kvalitní dřevo, jehož přirozené kouzlo nic nenahradí.

Vyberte si materiál, který vám nejvíc učaruje

Při výrobě saun používáme hned několik druhů dřeva. Každé z nich má přitom specifický charakter, vlastnosti i vzhled. Jen váš osobní vkus rozhodne, jestli vám do oka nejvíc padne přirozeně působící skandinávský smrk, dokonalá hladkost a jemnost osiky, chladivost a barevná jedinečnost olše, odolnost kanadské borovice nebo exkluzivita a vůně exotického cedru.

Postaráme se samozřejmě nejen o samotnou konstrukci sauny, ale také o veškeré vnitřní vybavení a doplňky.

AMPERE
Netradičnost materiálu Skandinávský smrk je dána jeho hladkostí a barevností.
CUVIER
Působivá vůně z Osiky, umělost a bezsukovost to Vás obklopuje při pobytu v sauně CUVIER.
FLACHAT
Nekonečný požitek při saunování v ojednilém materiálu z olše.
EELANGE
Užijte si Kanadskou Borovici Hemlock – vychloubejte se… víme že se to nedělá, …
LAVOISIER
Pro výrobu CEDR sauny používáme jedno z nejkvalitnějších dřev na světě, které je uznávané pro svůj vzhled, …