Back to the top
LAVOISIER-Cedr-sauna-obloukové-dveře

LAVOISIER

Cedrové dřevo bychom mohli trochu domýšlivě nazvat královským materiálem a nebudeme daleko od pravdy. Vlastnosti této dřeviny jsou totiž skutečně pozoruhodné, což platí i o jejích estetických vlastnostech. Naše sauny LAVOISIER mají proto nakročeno stát se královnami mezi saunami.

Extrémní životnost a oslnivá krása
Cedr je nádherný, ušlechtilý strom, jehož dřevo má pro nás navíc nádech exotiky, jelikož u nás bychom tento horský jehličnan hledali asi jen stěží. Právě proto, že roste ve velmi náročných podmínkách vysokých nadmořských výšek, je cedr nesmírně houževnatý ve všech směrech. Dřevo odolává vlhkosti a také škůdcům a houbám, má skvělé izolační vlastnosti a jeho životnost je v podstatě neomezená.
Velmi specifický je také vysoký obsah esenciálních olejů, díky kterým je cedr dřevinou s nezaměnitelnou vůní. I barevně je cedrové dřevo unikátní a snoubí se v něm celá paleta světle hnědých až tmavších odstínů a tónů. Kresba povrchu je výrazná, rovnoměrná, nádherná a na první pohled Vás nenechá na pochybách, že před sebou máte luxusní a nenahraditelný materiál.

Africká vrba pro interiér
Saunu obloženou cedrem je nutné uctít také srovnatelně špičkovým interiérovým vybavením. To může v plné míře zajistit zařízení z africké vrby abachi. S tmavším cedrem s ostře řezanými rysy vytvoří toto hladké, jemné a velmi světlé dřevo úžasný kontrast. Vrba abachi má navíc tu výhodu, že nepřejímá okolní teplotu, a nabízí tak osvěžující dotek a pohlazení i při velmi vysokých teplotách.
Komfort a krásu dokonalé sauny LAVOISIER si můžete užívat již během dvou týdnů.
Nabízíme rychlé, ale vždy exkluzivní řešení na míru. Naše sauny nejsou instantní produkty – jsou vytvořeny vždy jedinečně pro každého zákazníka a splňují nejvyšší nároky na kvalitu, životnost a designové zpracování.

shlédněte virtuální nebo video prohlídku

Finská sauna typ Lavoisier
lavoisier_kombinovana_sauna_saunaproject_s_infrapanely

© Saunaproject 2018