Naše sauny CUVIER jsou jasnou volbou pro milovníky čistých linií, komfortu a exkluzivního vzhledu, který nenarušují žádné chybičky nebo nerovnoměrnosti. Této dokonalosti je dosaženo použitím osikového dřeva, které u nás patří k tradičním saunovým materiálům.

Díky specifickým vlastnostem lze osiku použít jak pro obložení, tak pro vnitřní vybavení sauny, a vy se tak můžete těšit z jednotného, luxusního vzhledu. Osika je poměrně husté dřevo, které na povrchu vytváří velmi jemnou kresbu bez suků.

Kromě saunových kabin se používá např. pro výrobu ohýbaného nábytku a drobných dřevěných předmětů. Dřevo je typické hladkostí a elegantním leskem. Má jasně světlou barvu, kterou si velmi dlouho uchovává i v náročných podmínkách interiéru sauny.

K použití v sauně však toto dřevo předurčují ještě další vlastnosti. Osika se totiž ani při vysokých teplotách nekroutí, a dokonce si zachovává příjemně chladivý povrch. Díky tomu si můžete i v rozpálené kabince užívat maximální komfort. Kromě toho, osikové dřevo nemá smolné kanálky a neobsahuje pryskyřici.

banner

Exkluzivní sauny na míru

Chcete svůj domov ozdobit jedinečnou saunou, která Vás přivítá ve své rozpálené náruči a nabídne Vám nejenom skvělé požitky, ale bude také lahodit Vašemu oku? Potom se nemůžete nechat uchlácholit průměrným výrobkem. S námi se však můžete vždy spolehnout na špičkové provedení.

Nenabízíme hotové sauny, naopak – každý náš výrobek je ryze individuální a odpovídá přáním zákazníka a také potřebám prostoru, do kterého bude umístěna. Máme více než 15 let zkušeností na českém trhu a dokážeme si poradit i s náročnými požadavky a velmi specifickými projekty.
Sauna od nás je zárukou unikátního designu a vzhledu, precizního zpracování a takřka neomezené životnosti.

Shlédněte virtuální nebo video prohlídku

Cuvier sauna