Veřejné sauny

Ve společnosti Saunaproject se nebojíme ani obtížných úkolů a výzev, mezi které realizace veřejných saun rozhodně patří. Proto se také můžete v našich saunách vyhřívat na mnoha místech po celé zemi.

  • v luxusních wellness centrech a lázních, jako je LivingWell Health Club & Spa v Hilton Prague Old Town
  • v kouzelných a atmosférou klidu dýchajících horských hotelích a penzionech, například v hotelu Grunt na úpatí Beskyd nebo v penzionu Jítravský dvorec pod Ještědským hřbetem
  • také v posilovnách a sportovních areálech, jakým je třeba moderní Sportcentrum v Malenovicích u Zlína, kde můžete utužit a také otužit své tělo. A samozřejmě na mnoha dalších místech…

Úzká spolupráce a individuální řešení

Při realizaci veřejných a komerčních projektů postupujeme vždy v osobní spolupráci s investory. Každou saunu přizpůsobujeme konkrétním požadavkům zadavatele a také potřebám daného prostředí.

Samozřejmě vás nenecháme, abyste vše vymysleli sami. Naopak, nabízíme kompletní poradenství týkající se výběru sauny – ať už jde o typ zařízení, materiály, vhodné umístění i zpracování a další aspekty.
Respektujeme normy

Pro komerční a veřejné sauny platí přísnější pravidla než pro soukromé objekty. Týkají se například použitého materiálů, výšky sauny, vnitřního vybavení a podlah, dlažby apod.

Veškerá aktuální nařízení a předpisy však samozřejmě známe a 100procentně dodržujeme. Zakládáme si nejen na doslova předpisovém zpracování, ale také na maximální kvalitě každého prvku i celku.