Katalog

Naše sauny rozehřejí srdce každého domu

Již více než 15 let se naše společnost Saunaproject těší přízni českých zákazníků a právě díky vám jsme se vypracovali až na pozici jednoho z předních výrobců a dodavatelů saun na klíč v naší zemi.

Sauny „od podlahy“

Jedním ze stavebních kamenů našeho úspěchu je fakt, že naše sauny nejsou zhotoveny z žádných polotovarů. Naši truhláři je vyrábějí kousek po kousku z nejkvalitnějšího dřeva a dalších materiálů. Výrobek, který získáte, je proto vždy originál.

Podle Vašich představ

Neodbydeme vás sériovým produktem. Vaši saunu navrhneme a vytvoříme na základě vašich konkrétních představ a požadavků. Díky rozsáhlým zkušenostem jsme schopni si poradit i s komplikovanými projekty. Nezastaví nás stísněné sklepní prostory, úzká schodiště ani jiné překážky. Saunu vytvoříme na míru vašemu domu a její design přizpůsobíme podle vašich přání.

Kromě různých druhů dřeva používáme pro sauny i skleněné prvky, vybavíme ji jakýmkoli typem osvětlení a jsme schopni vám poskytnout i kompletní sortiment dalších doplňků a potřeb. Můžete se také rozhodnout pro saunu kombinovanou s párou nebo s infrapanely.
Sauna už za pár týdnů…

Vaši saunu vyrobíme v našich dílnách během dvou až tří týdnů. Samotnou instalaci ve vašem domě nebo na pozemku pak zvládneme během jediného dne. Aby bylo vše perfektní – dohlížejí na montáž truhláři, kteří saunu vyrobili.

Reportáž o naší společnosti

Sauny od společnosti SAUNA PROJEKT s.r.o. jsou originálním výrobkem. Žádná část sauny není vyrobena dopředu. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá maximálně 2 týdny.

Katalog

Dlouhá životnost a komplexní servis

Sauny vyrábíme ze špičkových materiálů a můžete se těšit, že vám budou bez
problémů sloužit mnoho let. Při dobrém zacházení a péči je životnost našich saun prakticky
neomezená. Svým zákazníkům však vždy poskytujeme maximální servis. Naším hlavním
cílem je totiž vaše naprostá spokojenost v okamžiku realizace projektu i v následujících
letech.

Martin Polívka-ředitel společnosti

Napsali o nás

Saunaproject
Helena Svobodová
4.8. 2023
Rychlé dodání, precizní truhlářská práce, montáž hotová během dopoledne bez jediného problému a večer skvělá relaxace v nové sauně. Jsou to profíci a ráda tuto firmu doporučuji.
Saunaproject
Paní Nogolo
5.3. 2023
Dobrý den,děkuji za vaše perfektní služby.Sauna dopadla velmi dobře.Zdravím Nogolo
Saunaproject
David Šálek
10.1. 2024
Montážníci!! rychle se vraťte!! Já Vám nestačil poděkovat. Honza s Honzou byli naprosto vyjímeční. Škoda, že se k nám pan Svoboda nevejde. Hodně zdaru v podnikání.

www.SAUNAproject.shop

V našem e-shopu najedete vše,
pro Vás a Vaší saunu.