Chcete si dopřát opravdový luxus a dodat svému domovu ten správný styl a šmrnc nádhernou saunou z unikátního dřeva? Potom je naše sauna EELANGE pro Vás jako stvořená. Při výrobě této exkluzivní sauny používáme dřevo z kanadské borovice známé také pod názvem „hemlock“. A jelikož se nejedná o žádné obyčejné dřevo na topení, je tento typ sauny určen pro skutečné fajnšmekry.

Vychutnejte si neodolatelnou vůni severu

Borovice hemlock se vyskytuje zejména na severu Spojených států a v Kanadě, je zvyklá na velmi tvrdé podmínky, jelikož musí odolávat závějím, vichřicím, blizardům i mrazům a vysoké vlhkosti. Její dřevo je proto hustší a pevnější než u našich borovic. Vyniká značnou stabilitou a životností. Nekroutí se, pro stavbu sauny je proto perfektní volbou.

A jaké je obložení z kanadské borovice na pohled? Jednoduše řečeno úchvatné. Pokud to budeme chtít trochu rozvést, můžeme začít u barvy. Pro dřevo je typická světlehnědá barva, která má však okouzlující načervenalý odstín. Povrch je hladký a prakticky bez suků i pryskyřice. Struktura je jemná, ale občas ji zvýrazňují zvláštní zesílené linie, díky kterým je kresba skutečně oku lahodící a připomíná bezmála umělecké dílo.
Dřevo z kanadské borovice patří k oblíbeným a velmi luxusním truhlářským materiálům.

banner

Chtějte víc

Nespokojujte se s prostřední kvalitou, když můžete mít špičku! Naše sauny dokážou nadchnout i nejnáročnější zákazníky. Veškeré součásti vyrábíme na míru, podle Vašich přání a nabízíme designová řešení, díky kterým dokážeme saunu dokonale sladit s prostředím, a vytvořit tak estetický i dokonale funkční klenot.