Back to the top

Domácí sauna

Soukromá domácí sauna na míru

Domací sauna
Cuvier lux sauna 240×220
275 000 Kč vč. DPH

Saunujte se kdykoliv potřebujete

Nemáte rádi saunování před ostatními lidmi? Pak je tu pro vás domácí sauna, která nabízí dostatek soukromí. Jen vy si sami určíte, kdy se půjdete saunovat. Domácí sauna nabízí mnohé výhody. Zvolíte si aroma, jaké vám vyhovuje, nemusíte se ohlížet na ostatní. Máte rádi větší teplotu a vlhkost? Pak si ji nastavte podle svého uvážení. Do sauny můžete vzít také své děti, které určitě ocení nižší teplotu.

Individuální řešení nejen pro náročné

Domácí sauny se v poslední době těší velké oblibě. Naši klienti si ve většině případů objednávají sauny přesně na míru, aby vyhovovaly danému prostoru. Každý typ sauny je něčím originální a finální rozhodnutí o výběru vhodné sauny je zcela na vás.

Odborná podpora a široký výběr saun

Pokud máte k výběru sauny jakékoliv dotazy, jsme plně k dispozici pro jejich zodpovězení. Klientům nabízíme výrobu finských saun i tzv. infrasaun. Navštívit nás můžete na našich pobočkách v Praze a Brně, kde jsou vybrané sauny vystaveny a k dispozici jsou odborní konzultanti. Kromě již hotových saun jsme schopni realizovat také sauny na míru, které lze využít jako domácí sauny i jako sauny venkovní. Námi vyráběné sauny jsou zárukou špičkové kvality.

Domácí sauna z více druhů dřeva

Společnost Saunaproject nabízí několik druhů používaných materiálů pro výrobu domácí sauny.

Domácí saunu Ampere, která je vyrobena ze skandinávského smrku. Domácí saunu Cuvier, která je vyrobena z osiky. Saunu Flachat z olše. Nevšední saunu Eelange z kanadské borovice Hemlock a poslední exkluzivní materiál Lavoisier – Cedr, který pro svou charakteristickou vůni je u zákazníků nejoblíbenější.

Použité materiály je možno v sauně kombinovat a volit lze také z různých saunových doplňků. Kromě výroby a prodeje saun se věnujeme samozřejmě také servisu. Ačkoliv jsou námi prodávané sauny téměř bezporuchové, mají naši klienti vždy jistotu, že jsme schopni v rámci zákaznického servisu provést případné odborné opravy.

Nechte se hýčkat, domácí sauna pro relaxaci z pohodlí domova jako stvořená.

© Saunaproject 2018