Back to the top

Sauny

Soukromé sauny v provedení Skandinávský smrk, Osiky, Olše, Kanadská Borovice Hemlock a Cedr.

Veřejné sauny

Tyto typy saun osobně konzultujeme s investory a projektanty veřejných prostor. Při práci striktně dodržujeme aktuálně vydané technické normy.

Venkovní sauny

Čistá radost ze saunování ve volné přírodě – a ochlazení ve sněhu nebo potůčku u Vaší sauny. Venkovní sauna používá topidel na tuhá paliva.

Kombinovaná sauna

Našim zákazníkům nabízíme kombinace saun. Neradi vyslovujeme dnes zbloudilé-trochu nesmyslné slovo INFRA.

Od vzniku firmy SAUNAPROJECT jsme k plné spokojenosti našich zákazníků úspěšně zrealizovali více jak 2 tisíce saun v celé České republice.
Postavíme Vám saunu podle nejnovějších trendů v oboru, podle nejpřísnějších norem, podle nejmodernějších technologií a přesně podle Vašich představ.
Postavíme Vám saunu na klíč.
Naší prioritou je vyhovět všem přáním klienta a pomoci mu s výběrem kvalitní sauny přesně podle jeho požadavků. Vždy hledáme ideální cestu, jak sladit technické možnosti s konkrétní představou relaxace a uvolnění.
Naše řešení logicky vycházejí z nejnovějších poznatků v oboru. Naplno využíváme možnosti nových technologií. Pracujeme s přísným dodržováním nejvyšší kvality práce. Jinak bychom ani nebyli schopni udržet si takové postavení na trhu, jakého jsme v tvrdé konkurenci dosáhli.
Záruka výrobku a pozáruční servis jsou pro nás samozřejmostí. Poskytujeme nepřetržitou poradenskou službu.
Nabízíme Vám kompletní služby a kvalitní a pohodlný servis, ať už si u nás vyberete pouze materiál nebo objednáte saunu na klíč.
V současné době máme zastoupení jak v českém, tak i moravském regionu.
Poradenství provádíme formou osobní konzultace se zaměřením budoucího projektu v místě. Kompletní servis zahrnuje samotnou výrobu, montáž a uvedení sauny do provozu.

© Saunaproject 2017