Back to the top

Sauny

Sauny pro každého
Naše společnost Saunaproject je s vámi už více než 15 let a za tu dobu se nám podařilo dokázat vám, že kvalitní sauna na míru není nedosažitelný přepych. Svědčí o tom i fakt, že jsme jich pro vás vyrobili již přes 2 tisíce.

Od začátku do konce
Důvod, proč jsou naše sauny tak žádané, netkví pouze v perfektním zpracování a použití nejlepších materiálů, ale také v tom, že s vámi projdeme celou cestu…

Od prvotní konzultace, volby materiálu a výběru sauny, přes vypracování konkrétního projektu podle vašich přání, až po samotnou instalaci sauny – ale ani tím naše práce nekončí. Zákazníkům nabízíme také komplexní servis a poradenství a jsme tu pro ně k dispozici kdykoli nás potřebují.

Tradice a budoucnost
Při realizaci našich projektů vycházíme z dlouholetých zkušeností, a to nejen z těch, které jsme sami tvrdě vydřeli, ale i z těch, které nám zanechaly tradice a znalosti generací před námi.
Toto dědictví však spojujeme s budoucností a snažíme se využívat nejmodernějších postupů a technologií, abychom tvořili sauny, které budou mít duši i dokonalý kabát odpovídající současným trendům a požadavkům.

Doma i v přírodě
Chcete se vyhřívat v soukromí a pohodlí vlastního domova, nebo dáte přednost venkovnímu zákoutí a svěříte se nejen do náruče sauny, ale i matky přírody?
Ať se rozhodnete jakkoli, neváhejte se na nás obrátit. Vyrábíme sauny interiérové – a popereme se i s obtížně dostupnými prostory nebo složitým zadáním – a také venkovní, které na vás dýchnou atmosférou starých časů a dokonalé relaxace. Rozhodnout se můžete i pro saunu kombinovanou, například s párou nebo s infrapanely.
V neposlední řadě se pak věnujeme i realizacím veřejných saun – samozřejmě podle všech aktuálně platných technických norem.

Soukromé sauny v provedení Skandinávský smrk, Osiky, Olše, Kanadská Borovice Hemlock a Cedr.

Veřejné sauny

Tyto typy saun osobně konzultujeme s investory a projektanty veřejných prostor. Při práci striktně dodržujeme aktuálně vydané technické normy.

Venkovní sauny

Čistá radost ze saunování ve volné přírodě – a ochlazení ve sněhu nebo potůčku u Vaší sauny. Venkovní sauna používá topidel na tuhá paliva.

Kombinovaná sauna

Našim zákazníkům nabízíme kombinace saun. Neradi vyslovujeme dnes zbloudilé-trochu nesmyslné slovo INFRA.

© Saunaproject 2018