Saunaproject
Dufy
15.2.2024

Rychlé dodání, skvělá komunikace,co dodat. Hurá do sauny!

Saunaproject
Zuzana K.
8.2.2024

rychlé dodání, super komunikace :-)

Saunaproject
Horáčkovi, Hradec Králové
15.2.2023

Dobrý den, chtěla jsem velmi poděkovat,jelikož takovou profesionalitu jsme od firmy ještě neměli:-) Nejen že montážníci přijeli přesně na čas,ale tak poctivě odvedenou práci jsme s manželem ještě neviděli. Musím uznat,že takových firem a zaměstnanců jako je ta vaše jsme nezažili.Kluci si po sobě nejen uklidili,ale i vyluxovali. Prostě opravdu profesionalita jak se patří!!! Děkujeme a s radostí vaši firmu budeme jen a jen DOPORUČOVAT všem známým co si budou pořizovat saunu.

Saunaproject
Ivana Metličková, Bedřichov
18.11.2022

Dobrý den, instalovanou saunu jsme vyzkoušeli a vše funguje k naší spokojenosti. V pondělí zaplatíme převodem, dle obdržené faktury. Děkujeme za kvalitní provedení a jsme s pozdravem Ivana Metličková Pension Styl Bedřichov.

Saunaproject
Simona Grulichová, Praha
11.12.2021

Dobrý den hotovo zaplaceno. Až vše dokončíme ráda pošlu fotografii 🙂 mějte krásný den a ještě jednou díky za profesionální přístup Vás všech, Montáž byla užasná díky moc.

Saunaproject
Stanislav J.
8.12.2021

Dobrý den. Děkujeme za zhotovení sauny, je perfektní :-). Posílám fotečky /omlouvám se za malé zpoždění/;-)

Saunaproject
Karel B.
6.12.2021

Pane Svoboda
posílám opožděně nějaké fotky protože jsem to celé dílo teprve trochu dokončil. S vaší firmou bylo radost uzavřít obchod, termín i cenu jste dodrželi a sauna je krásná a plně funkční.👍 Děkujeme.

Saunaproject
Luboš a Blanka K.
10.11.2021

Dobrý den, pane Svobodo,
děkujeme za špičkově odvedenou práci všech zúčastněných. Jsme nadšeni, budeme jen chválit a doporučovat.
Prejeme hodně spokojených klientů.
Luboš a Blanka K.

Saunaproject
Libor D.
24.8.2021

Dobrý den pane Svobodo,
montáž sauny proběhla naprosto profesionálně k plné spokojenosti.
Sauna vypadá fantasticky a věřím, že bude i plně funkční při běžném provozu.
Děkuji za výbornou organizaci a komunikaci s námi.
Montáž krásné sauny proběhla na jedničku a je moc hezká. Fotka to bohužel plně nezachytí.
Fakturu uhradím a přeji krásný víkend
Ať se Vám i celé firmě daří.

Saunaproject
Vlatimil T.
1.7.2021

Dobrý den,

peníze jsem před chvílí odeslal, měli by jste je vidět na účtě.

V příloze posílám pár fotografií sauny, ale vím, že kolega, co u nás včera prováděl montáž si právě pro firemní účely fotky nějaké pořídil. Můžete klidně použít i mé, ikdyž na nich mám svoji malou modelku:-) Ale třeba to pomůže v obchodě:-). Nedělal jsem tedy fotku pro časopis, tak nevím, zda se Vám nějaká bude hodit. Případně dejte vědět a poslal bych Vám nějaké lepší.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za celou realizaci zakázky, počínaje nabídkovým procesem, kdy s panem Svobodou byla skvělá domluva. Pan Svoboda mi velmi ochotně nabídku upravoval navíc rychle a svižně tak, abych byl spokojený ( pracuji ve stavebnictví, tak vím jak je důležitý tento pozitivní obchodní přístup) a komunikace s ním byla jedna velká radost. Když to zjednoduším - zapůsobil na mě tak dobrým dojmem hned z počátku, že si naprosto získal moji důvěru a já ani na chvilku neuvažoval, že bych si poptal saunu ještě někde jinde.

Také ještě jednou děkuji klukům, co u nás byli včera montáž provádět. Oba byli skvělí, práce šla od ruky a troufám si říci, že celou montáž u nás jsme si vzájemně příjemně užili. Doufám, že i oni budou na Znojmo a montáž této krásné sauny vzpomínat jen v dobrém. Ze sauny mám obrovskou radost, je jedním slovem nádherná. Krásné detaily, provedení a troufnu si říci, že předčila dokonce mé očekávání.
Za to vše Vám děkuji, celý proces byl velmi příjemný, v přátelské atmosféře a už nyní Vás doporučuji každému, kdo o vlastní sauně uvažuje.
Díky za to, že jste mi v bytě vytvořili nádherný skvost a já mám tak konečně svoji vytouženou relaxační zónu:-).

Přeji hodně obchodních i osobních úspěchů, spokojených zákazníků a ať se daří.

S Pozdravem
Vlastimil T. s rodinou

Saunaproject
Pavel K.
20.4.2021

Dobrý den,

Fakturu jsem před chvílí uhradil.
Děkuji za spolupráci, obvykle to nedělám (obvykle řeším opačné starosti), ale byl jsem velmi mile překvapen
provedením sauny včetně jednotlivých detailů, je to opravdu mistrně provedené
a přístupem montážníků, přijeli přesně na čas, saunu namontovali a po sobě všechno uklidili ( a dokonce vyluxovali).
Mně nezbylo, než saunu roztopit a jít relaxovat… 😊
Děkuji ještě jednou.
Pavel K.

Saunaproject
Zbyněk M.
25.2.2021

Dobrý den pane Svobodo,
uplynul nějaký čas a ja bych Vám a celému týmu SaunaProject chtěl jménem mým i celé naší rodiny poděkovat za asi nejsmysluplnější investici, kterou jsme v několika posledních letech udělali. Nic jiného nám nepřineslo tolik radosti a pohody jako Vaše sauna. A jsem přesvědčen, že se nakonec opravdu jednalo o investici a to s velmi rychlou návratností :-). Kromě fyzického, nám saunování speciálně v dnešní době přidává hodně i na zdraví psychickém, kdy obojí je penězi jen těžko vyvažitelné. Sauna funguje bez problémů a chvíle strávené v ní jsou opravdu balzámem pro tělo i duši. Chodím si tam lehnou i když "netopíme", je tam klid :-))). Takže ještě jednou díky a ať se daří vám všem!!!
S pozdravem
Zbyněk M.

Saunaproject
Ing.Rudolf R.
13.1.2020

Děkuji za skvělou rychlou a moc pěknou realizaci vyzkouším to až zítra S pozdravem Rudolf R.

Saunaproject
Jan M.
3.11.2019

Dobrý den.
Rád bych Vám poděkoval za skvělé zpracování sauny. Od zaměření až po montáž vše proběhlo bez jediného problému. Doplatek za saunu je zaplacený.
Přeji Vám mnoho realizovaných saun.

Saunaproject
Irena P.
1.11.2019

Dobrý den, v příloze zasílám pár fotografií. Už proběhlo saunování. Moc se nám sauna líbí. Děkujeme velice za zdařilé provedení zakázky. Kéž by bylo v ČR takových firem vice😁

Saunaproject
A.T.
9.4.2019

" Dobrý den, Dnes jsem obdržela nové vědro, je v pořádku a mockrát vám děkuji. Musím se přiznat, že i když sama dělám v nákupu, jsem se s tak příjemným jednáním už dlouho nesetkala. Mám dojem, že slušné chování jeden k druhému už vymizelo a vy jste mě mile překvapil. "

Saunaproject
M.F.
27.3.2019

" Dobrý den, pane Svobodo, ještě jednou děkuji Vám i Vašim chlapům za perfektní přístup a práci. Zasílám slíbené foto. Jakmile bude hotový bar a posezení u sauny, tak foto ještě zaktualizuji. S pozdravem M.F. "

Saunaproject
M.N.
3.2.2019

" Dobrý den dekujeme za fakturu. Posílám fotky po realizaci montaze . Děkujeme sauna je super! "

Saunaproject
A.S.
5.2.2019

" Dobrý den pane Svoboda, včerejší montáž sauny proběhla bez jediného problému. Děkuji a velká pochvala Vašim zaměstnancům. Doplatek za saunu proběhne dle smlouvy. A. S. "

Saunaproject
V.L.
23.1.2019

" Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou po roce poděkovat za vaši perfektní saunu a popřát vše dobré v novém roce. V tomto období ji používám obden. Někdy je problém se tam vůbec dostat, protože mimo švagra ji "objevila" i dcera s partnerem ze sousedního domu. Máte mé nejvyšší hodnocení, protože v uplynulých 5-ti letech jste byli jediná firma, která (stavební) zakázku předala včas, bez vad a nedodělků, pokusů o dodatečné navyšování ceny a bez závad během prvního roku užívání. "

Saunaproject
Z.M.
4.2.2019

" Dobrý den, Děkujeme za výrobu a montáž krásné sauny. Musím pochválit konzultace , zaměření i samotnou montáž. Vše proběhlo bez problémů . Práce byla profesionální a výsledek tomu odpovídá . V příloze posílám fotky – v koupelně nebylo nejlepší světlo , tzn. asi by šlo vyfotit i lépe , případně z jiného úhlu . "

Saunaproject
J.K.
06.09.2018

" děkuji za velmi profesionální přístup, jak pana Sobody, tak i Vašich pracovníků montáže. Foto zašlu. Faktura byla proplacena. "

Saunaproject
J.S.
22.6.2018

" Dobrý den, děkuju za spolupráci, vše perfektně klaplo a chlapi byli velmi slušní a ochotní!! Fakturu zaplatíme. "

Saunaproject
J.Č
24.04.2018

" Dobrý den. Chtěl bych vám poděkovat za dodávku a montáž sauny. S provedením jsme spokojeni a doufám, že budeme spokojeni i s bezvadným provozem. Ten jsme zatím neměli možnost vyzkoušet.J Ať se vám daří další akce. Ještě bude řada na vás s fakturou a na nás s placenímJ. S pozdravem Černínovi "

Saunaproject
Martin M.
22.3.2018

" Dobrý den, Sauna vypadá skvěle, o víkendu poprvé vyzkoušíme. 100% spokojenost se servisem a instalací. Pár fotek máme zde: fakturu hradím převodem. S pozdravem Martin M. "

Saunaproject
Martin S.
21.3.2018

" Také velmi děkujeme za montáž krásné sauny, kompletní zkoušku funkčnosti a všech detailů provedeme v příštích týdnech po dokončení stavebních úprav celé místnosti, potom bychom Vám také určitě zaslali promofotografii. "

Saunaproject
Markéta
1/2018

" Časopis Chatař, Chalupář Saunu stavěla firma Saunaproject, přijedou, změří navrhnou co by bylo vhodné a co řeknou to platí. A ještě jsou rychlí. Chválí si spolupráci paní domu. "

Saunaproject
9.2.2018
9.2.2018

" Dobry den pane Svobodo, sauna je namontovana. Vse probehlo perfektne. Panove jsou moc sikovni. Sauna je skvela, vnitrni usporadani a vysledny vnitrni prostor nas velmi prijeme prekvapil. dekujeme, dobra prace! S pozdravem A. Hajek "

Saunaproject
pan Hladík
15.12.2017

" Dobrý den, v první řadě bych chtěl moc poděkovat za skvělou a kvalitní péči o zákazníky a Vaší rychlost v dodání objednaného zboží. Děkuji!!! Jsem velice spokojený s příslušenstvím, které jsem v nedávné době u Vás objednal, a z této zkušenosti budu jedině doporučovat a objednávat jedině u Vás "

Saunaproject
Ruda
27.11.2017

" Dobrý den, chtěl jsem tímto poděkovat Vám i celému týmu Saunaprojekt. Musím říct že takhle by to mělo proběhnout vždycky ve všem. Od prvního kontaktu, rychlé domluvy až po montáž vše naprosto super. Máte moje jasné doporučení kdykoliv se přede mnou někdo zmíní o tom že by chtěl saunu. Fakturu jsem ještě dnes uhradil ať máte radost i vy:-) S pozdravem, Ruda ... "

Saunaproject
Jiří
25.11.2017

" Dobrý den pane Svobodo, jak jsem již uváděl po telefonu, s realizací sauny jsme velmi spokojeni. Od začátku až do konce bylo vše velmi profesionální, s čímž se dnes člověk bohužel nesetkává tak často. Realizaci sauny se společností Sauna project proto mohu jen doporučit. "

Saunaproject
manžele Stinilovi
15.11.2017

" Dobrý den pane Svobodo,děkujeme za realizaci sauny.Zatim jsme velmi spokojeni.Hezky den přeji manžele Stinilovi "

Saunaproject
Michal S.
14.11.2017

" Ahoj Vašku, máme za sebou 4 saunovací dny a všichni jsme nadšení. 🙂 Děkujeme všem ze SAUNAprojekt.cz za úspěšnou realizaci !!! Zdraví a děkuje, "

Saunaproject
Radek P.
9.11.2017

" Dobrý den pane Svoboda. Rád bych Vám touto cestou poděkoval za perfektní práci, při realizaci objednané sauny. Od začátku do konce byl Váš přístup profesionální, dokonale odborný a finální dílo je přímo úžasné. Včera večer jsem sauny vyzkoušel a vše je dokonalé. Pokud budu mít příležitost, budu vaši společnost vřele doporučovat. Doplatkovou fakturu jsem uhradil již dnes. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání. S pozdravem "

Saunaproject
MUDr.Zedníček
3.11.2017

" Dobrý den, fakturu ihned uhradíme.Chtěl jsem ještě jednou mockrát poděkovat za realizaci a montáž sauny.Je opravdu krásná. Chtěl bych i moc pochválit pánům,kteří saunu montovali a pochválit je touto cestou. Mockrát děkujeme a přeji pěkný den. S pozdravem MUDr.Zedníček "

Saunaproject
Zímová - Jiřetín
27.10.2017

" Podzim klepe na dveře, v Saunaproject zástěře. Venku zima ba i mráz, sauna volá nejen nás. Sauna už se totiž hřeje, všechny nás krásně zahřeje. Už se topí, už se páří, zpocených je mnoho tváří. Nejen tváře - celá těla, firma Saunaproject je prostě skvělá. "

Saunaproject
Pozdíškovi
30.10.2017

" Vážený týme Saunaprojectu, mockrát Vám děkuji za Vaši skvělou práci při realizaci zakázky sauny. Oceňuji velmi rychlé jednání, užitečné tipy, bezproblémový smluvní vztah a dodržení sjednaných dohod, vše podtrženo precizní řemeslnou prací. Přeji mnoho úspěchů v další práci. "

Saunaproject
Drašatovi
12.10.2017

" Výborná komunikace a evidentní profesionalita. Se saunou jsme maximálně spokojeni! Draštatovi "

Saunaproject
Veronika H. a Jan Š.
9.10.2017

" Dobrý den pánové, mnohokrát děkujeme za realizaci sauny. Vypadá i funguje skvěle, jsme nadšeni. Nejvíce zřejmě náš ještě ne 3 letý syn:) Cenu na saunu jsem právě uhradil. Jeste jednou díky a přejeme hodně zdaru. S pozdravem, Veronika H. a Jan Š. "

Saunaproject
pan Henč
7.9.2017

" Děkujeme moc za celou dodávku. Vše je OK, jsme spokojeni. Super. Vaše opěrka hlavy se nedá svým zpracováním porovnat s původní, kterou již máme od konkurence. Opěrky zad také. Velmi dobré zpracování. Pokud máte všechny výrobky v této kvalitě, jste fakt dobrá firma. Komunikace bez chyby. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Henčovi. "

Saunaproject
Helena Svobodová
4.8.2023

" Rychlé dodání, precizní truhlářská práce, montáž hotová během dopoledne bez jediného problému a večer skvělá relaxace v nové sauně. Jsou to profíci a ráda tuto firmu doporučuji. "

Saunaproject
Paní Nogol....
5.3.2023

" Dobrý den,děkuji za vaše perfektní služby.Sauna dopadla velmi dobře.Zdravím Nogolo.... "

Saunaproject
David Šálek
10.1.2024

" Montážníci!! rychle se vraťte!! Já Vám nestačil poděkovat. Honza s Honzou byli naprosto vyjímeční. Škoda, že se k nám pan Svoboda nevejde. Hodně zdaru v podnikání. "

Saunaproject
Rostislav Novotný
Reference

" Montáž dopadla výborně, prosíme o doplnění 1xpodhlavníku výměnou za přesýpací hodiny. Elektřinu jsme zprovoznili a vše funguje v pořádku. Pouze nám praskla pojistka a tu jsem vyměnil a jede to. Děkuji. "

Saunaproject
Kamil H.
Reference

" „Dobry den. Tak sauna úspěšně instalována. Vypada suprove. Jen na vas mam jeste jednu malou prosbu. Nemohl byste mi poslat kopii smlouvy? Někde jsem ji založil a nemohu ji najít. Děkuji mockrát. "

Saunaproject
Jirka Šebesta
Reference

" Dobrý den. Mrzí mne výběr dřeva. Ale to je moje chyba. Rodinka je jinak spokojená a moc chválím montující. Výborní truhláři. Poličku na koleně to už je tedy co říci. "

Saunaproject
Tomáš Šiška
Reference

" Montéři byli v naprosté pohodě. Dobrá práce Vás všech. Tomáš Šiška "

Saunaproject
R.Kleiner-Dlouhý Most
Reference

" Předně děkuji za profesionální přístup při zpracování a dodávce naší sauny. Dnes posílám doplatek. Zároveň bych chtěl poprosit, zdali je možné vyměnit instalované přesýpací hodiny - bohužel písek se v nich zasekává a nepřesýpají. S pozdravem, "

Saunaproject
Ladislav Sor.-Černošice
Reference

" Zdravím firmu Saunaprojekt a děkuji za rychlou opravu ovládání sauny. Pán bleskurychle přijel, našel rychle závadu a opravil. Provedl opravu do 5ti hodin od nahlášení poruchy. Takhle rychlí nejsou ani opraváři v Bílém domě u Obamy. Diky a mějte se fajn. "

Saunaproject
Jan Slavík
Reference

" Poděkování za služby. Vážená společnosti. Děkuji za Vaše služby ohledně výroby a montáže sauny. Montážníci dorazili na čas a montáž proběhla na výbornou. Stále ještě sedíme s manželkou před saunou a nemůžeme se vynadívat. Vaši hoši nechtěli žádné pití ani jídlo a pracovali tak, jako žádná jiná firma u nás. Pan Svoboda zaměřil perfektně a panu Polívkovi děkujeme za rozmluvení samotné infrakabiny. Už chápu pojem výroba na míru Vašimi hochy. Zkrátka nemám slov. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám úspěšné podnikaní budeme vřele doporučovat. "

Saunaproject
H.Růžičková
Reference

" Děkuji za trpělivost. Dobrý den. Pane Svoboda.Děkuji za Vaši trpělivost.Jám mám s firmama špatné zkušenosti.Trochu jsem Vás potrápila. Vím to.Sauna na jedničku s hvězdičkou.V pátek to namontovali vešlo se to.Smrk se mi moc líbí.Jeden z kluků se jmenoval Honza tak ho u Vás chválím napřímo.Byl moc ochotnej. H. Růžičková "

Saunaproject
Jakub Dvořák
Reference

" Jak jste to dokázali? Dobrý den. Musím tedy uznat, že jste borci. Bylo to pro mne překvápko od manželky. Přijedu domů a tam sauna, ale luxus. Jdu hned vyzkoušet. Ještě jednou děkan. Prý se kolega zmiňoval o nějakém tisku nebojte dám Vám supeeeer cenu. Mějte se. "

Saunaproject
Dan Knobloch
Reference

" Jako firma jste bezva. Máme od Vás dobrou saunu z krásného dřeva, konečně se můžeme ohřát a užít si pohodu u saunování. "

Saunaproject
Karel Rejman
Reference

" Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší společnosti a jmenovitě panu Polívkovi za nadstandardní vstříctnost při reklamaci dveří poškozených přepravní firmou. Velmi děkuji a vážím si Vašeho přístupu. S úctou Karel Rejman PS: Dveře jsou zabudované a vše pasuje jak má. Karel Rejman. "