Vážení zákazníci:
Zboží objednáváte a kupujete u společnosti:
Saunaprojekt s.r.o.
sídlo společnosti:
Tanvaldská 345 46311 Liberec 30
IČO:27337855 DIČ:CZ27337855
C 24915 vedená u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem

Dále jen dodavatel.

Všechny ceny, uváděné u zboží v internetovém obchodě, jsou ceny konečné, včetně DPH21%.

Za zboží kupující uhradí částku včetně dopravy dobírkou nebo při návštěvě pobočky v hotovosti nebo platební kartou bez dopravného.

Zboží je dodáváno s pokladním dokladem nebo fakturou, která je zabalena uvnitř balíku.

Veškeré objednávky jsou závazné.

Pokud však kupující, vystavil objednávku omylem, je možné, aby naši společnost informoval a objednávku rádi stornujeme. Informace od zákazníka by v tomto případě měla proběhnout nejdéle do 60ti minut od objednání zboží. Nejlépe telefonicky na : 602723307

Zboží zasíláme nejdéle následující pracovní den po obdržení objednávky.

Objednávky zasíláme pomocí společnosti TOPTRANS nebo českou poštou po obdržení objednávky.

Pokud je zboží kupujícímu evidentně předáváno v poškozeném obalu a mohlo dojít k poškození zboží, sepíše zákazník s pracovníkem pošty, TOPTRANS protokol o závadách a zboží pouze v tomto případě nepřebere. V případě objednávky saunového topidla důrazně doporučujeme aby si zákazník při převzetí před dopravcem, zkontroloval stav topidla. Na pozdější reklamace ohledně stavu topidla (škrábance, promáčknutí) nebude od dodavatele brán zřetel.

V případě nepřebrání zboží zákazníkem z jiného důvodu, než-li poškozené zásilky, vzniká dodavateli nárok na úhradu poštovného a balného v plné výši.

1. Smluvní strany

Prodávající a Kupující nebo kupující spotřebitel.

2. Předmět koupě

Předmětem koupě je zboží prodávajícího, které kupující objednal prostřednictvím el. obchodu.

3. Cena zboží

Cena předmětu koupě odpovídá ceně uvedené na stránkách el. obchodu a kupujícím byla akceptována zasláním objednávky (u produktů účtujeme poštovné a balné dle váhy zboží) v případě zaslání zboží v rámci České republiky.

4. Platební podmínky

Kupující je povinen uhradit dobírku za zboží při převzetí zboží. Náklady vzniklé na opakovanou dopravu hradí kupující. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

5. Dodací podmínky, způsob dodání

Objednané zboží vám zašleme na dobírku, balné a poštovné je stanoveno dle platných předpisů. Dodací lhůta je obyčejně 48hodin od objednávky. Dopravu zboží provede dopravní společnost nebo prodávající na místo dodání určené kupujícím v objednávce. V případě, že není možné tuto dobu dodržet, prodávající neprodleně informuje o této skutečnosti kupujícícho.

6. Záruční lhůta

Prodávající poskytuje kupujícímu záruční lhůtu dle specifikací jednotlivých výrobků od data dodání. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku. Záruční doba začíná běžet převzetím Zboží Zákazníkem. Záruční doba pro Kupujícího spotřebitele činí 24 měsíců, avšak pro Kupujícího, který při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, činí záruční doba pouze 12 měsíců.

7. Vrácení zboží

Kupující spotřebitel má nárok na bezdůvodné vrácení nepoužitého a nepoškozeného zboží do 14 dnů od data prodeje.

8. Platnost smlouvy, ukončení smlouvy

Smlouva je platná dnem přijetí objednávky prodávajícím.

Kupující spotřebitel je oprávněn odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží – nepoužitého a nepoškozeného zboží . Odstoupení od smlouvy vyžaduje písemnou formu.

9. Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně

2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu

3) do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu

4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vymezení pojmů

Kupujícím je spotřebitel nebo podnikatel.

Kupujícím spotřebitelem, nebo jen spotřebitelem je člověk, který na rozdíl od prodávajícího při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své podnikatelské činnosti, ani v rámci samostatného výkonu svého povolání.

Kupující, který není spotřebitel, je podnikatel. Za podnikatele se považuje také každá osoba, která uzavírá smlouvy související s vlastní obchodní, výrobní nebo obdobnou činností či při samostatném výkonu svého povolání, popřípadě osoba, která jedná jménem nebo na účet podnikatele.