Back to the top
Saunaproject_podhlavnik_abachi

Kombinovaná sauna

Sauna včetně prohřívacích panelů (INFRA)

Našim zákazníkům nabízíme kombinace saun. Neradi vyslovujeme dnes zbloudilé-trochu nesmyslné slovo INFRA. Kombinací Sauny – topidla – prohřívacích panelů (infrapanelů). Získáte kombinaci klasické sauny a prohřívacích panelů. Prohřívací panely se dají pustit samostatně pomocí regulátoru pro relaxační pobyt ve Vaší sauně, který prohřeje Vaše klouby a svaly. Prohřívací panely vytopí saunu na 50-60 st. Celsia. Délka pobytu v sauně tudíž může být neomezená. Tento druh saunování je určen pouze pro relaxaci a odpočinek kupříkladu s klidnou relaxační hudbou.

BIO - SAUNA

Velice zajímavá kombinace je použití topidla s vyvíječem páry. Velice doporučujeme regulátor Humiproff, který umožňuje u saunového topidla Sawtec Combi, nastavit režim suchá – vlhká – mokrá – a parní sauna. Regulátor disponuje funkcí inteligentního dosušování sauny, která se samočinně spouští po dokončení saunování.

Upřesnění principu výparníku v topidle:
výparník uvede vodu do bodu Varu cca 4-5litrů a z vody se začne odpařovat (vyvíjet pára), která uniká do prostoru. Odpar zabezpečuje vlhkostní a teplotní čidlo ve 4 režimech s předvolenou teplotou a vlhkostí bez možnosti nastavení jiné teploty a vlhkosti z bezpečnostního hlediska.

© Saunaproject 2017