Back to the top

Napsali o nás

Drašatovi 12.10.2017
Výborná komunikace a evidentní profesionalita. Se saunou jsme maximálně spokojeni! Draštatovi
9.10.2017
Dobrý den pánové, mnohokrát děkujeme za realizaci sauny. Vypadá i funguje skvěle, jsme nadšeni. Nejvíce zřejmě náš ještě ne 3 letý syn:) Cenu na saunu jsem právě uhradil. Jeste jednou díky a přejeme hodně zdaru. S pozdravem, Veronika H. a Jan Š.
pan Henč 7.9.2017
Děkujeme moc za celou dodávku. Vše je OK, jsme spokojeni. Super. Vaše opěrka hlavy se nedá svým zpracováním porovnat s původní, kterou již máme od konkurence. Opěrky zad také. Velmi dobré zpracování. Pokud máte všechny výrobky v této kvalitě, jste fakt dobrá firma. Komunikace bez chyby. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Henčovi.
Helena Svobodová 4.8.2017 Reference
Rychlé dodání, precizní truhlářská práce, montáž hotová během dopoledne bez jediného problému a večer skvělá relaxace v nové sauně. Jsou to profíci a ráda tuto firmu doporučuji.
Paní Nogol.... Reference
Dobrý den,děkuji za vaše perfektní služby.Sauna dopadla velmi dobře.Zdravím Nogolo....
David Šálek Reference
Montážníci!! rychle se vraťte!! Já Vám nestačil poděkovat. Honza s Honzou byli naprosto vyjímeční. Škoda, že se k nám pan Svoboda nevejde. Hodně zdaru v podnikání.
Rostislav Novotný Reference
Montáž dopadla výborně, prosíme o doplnění 1xpodhlavníku výměnou za přesýpací hodiny. Elektřinu jsme zprovoznili a vše funguje v pořádku. Pouze nám praskla pojistka a tu jsem vyměnil a jede to. Děkuji.
Kamil H. Reference
„Dobry den. Tak sauna úspěšně instalována. Vypada suprove. Jen na vas mam jeste jednu malou prosbu. Nemohl byste mi poslat kopii smlouvy? Někde jsem ji založil a nemohu ji najít. Děkuji mockrát.
Jirka Šebesta Reference
Dobrý den. Mrzí mne výběr dřeva. Ale to je moje chyba. Rodinka je jinak spokojená a moc chválím montující. Výborní truhláři. Poličku na koleně to už je tedy co říci.
Tomáš Šiška Reference
Montéři byli v naprosté pohodě. Dobrá práce Vás všech. Tomáš Šiška
R.Kleiner-Dlouhý Most Reference
Předně děkuji za profesionální přístup při zpracování a dodávce naší sauny. Dnes posílám doplatek. Zároveň bych chtěl poprosit, zdali je možné vyměnit instalované přesýpací hodiny - bohužel písek se v nich zasekává a nepřesýpají. S pozdravem,
Ladislav Sor.-Černošice Reference
Zdravím firmu Saunaprojekt a děkuji za rychlou opravu ovládání sauny. Pán bleskurychle přijel, našel rychle závadu a opravil. Provedl opravu do 5ti hodin od nahlášení poruchy. Takhle rychlí nejsou ani opraváři v Bílém domě u Obamy. Diky a mějte se fajn.
Jan Slavík Reference
Poděkování za služby. Vážená společnosti. Děkuji za Vaše služby ohledně výroby a montáže sauny. Montážníci dorazili na čas a montáž proběhla na výbornou. Stále ještě sedíme s manželkou před saunou a nemůžeme se vynadívat. Vaši hoši nechtěli žádné pití ani jídlo a pracovali tak, jako žádná jiná firma u nás. Pan Svoboda zaměřil perfektně a panu Polívkovi děkujeme za rozmluvení samotné infrakabiny. Už chápu pojem výroba na míru Vašimi hochy. Zkrátka nemám slov. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám úspěšné podnikaní budeme vřele doporučovat.
H.Růžičková Reference
Děkuji za trpělivost. Dobrý den. Pane Svoboda.Děkuji za Vaši trpělivost.Jám mám s firmama špatné zkušenosti.Trochu jsem Vás potrápila. Vím to.Sauna na jedničku s hvězdičkou.V pátek to namontovali vešlo se to.Smrk se mi moc líbí.Jeden z kluků se jmenoval Honza tak ho u Vás chválím napřímo.Byl moc ochotnej. H. Růžičková
Jakub Dvořák Reference
Jak jste to dokázali? Dobrý den. Musím tedy uznat, že jste borci. Bylo to pro mne překvápko od manželky. Přijedu domů a tam sauna, ale luxus. Jdu hned vyzkoušet. Ještě jednou děkan. Prý se kolega zmiňoval o nějakém tisku nebojte dám Vám supeeeer cenu. Mějte se.
Horáčkovi-Hradec Králové Reference
Dobrý den, chtěla jsem velmi poděkovat,jelikož takovou profesionalitu jsme od firmy ještě neměli:-) Nejen že montážníci přijeli přesně na čas,ale tak poctivě odvedenou práci jsme s manželem ještě neviděli. Musím uznat,že takových firem a zaměstnanců jako je ta vaše jsme nezažili.Kluci si po sobě nejen uklidili,ale i vyluxovali. Prostě opravdu profesionalita jak se patří!!! Děkujeme a s radostí vaši firmu budeme jen a jen DOPORUČOVAT všem známým co si budou pořizovat saunu.
Dan Knobloch Reference
Jako firma jste bezva. Máme od Vás dobrou saunu z krásného dřeva, konečně se můžeme ohřát a užít si pohodu u saunování.
Karel Rejman Reference
Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší společnosti a jmenovitě panu Polívkovi za nadstandardní vstříctnost při reklamaci dveří poškozených přepravní firmou. Velmi děkuji a vážím si Vašeho přístupu. S úctou Karel Rejman PS: Dveře jsou zabudované a vše pasuje jak má. Karel Rejman.
Ivana Metličková Reference
Dobrý den, instalovanou saunu jsme vyzkoušeli a vše funguje k naší spokojenosti. V pondělí zaplatíme převodem, dle obdržené faktury. Děkujeme za kvalitní provedení a jsme s pozdravem Ivana Metličková Pension Styl Bedřichov
© Saunaproject 2017