Back to the top
eelange sauna hemlock rucnik vedro saunaproject

Napsali o nás

P.S 26.4.2019
Dobrý den, děkujeme za spolupráci, rychlé a ochotné jednání. I za rychlou montáž. Fakturu uhradíme. Fotku zašleme též. Děkujeme. Hezký den.
A.T. 9.4.2019
Dobrý den, Dnes jsem obdržela nové vědro, je v pořádku a mockrát vám děkuji. Musím se přiznat, že i když sama dělám v nákupu, jsem se s tak příjemným jednáním už dlouho nesetkala. Mám dojem, že slušné chování jeden k druhému už vymizelo a vy jste mě mile překvapil.
Muž
M.F. 27.3.2019
Dobrý den, pane Svobodo, ještě jednou děkuji Vám i Vašim chlapům za perfektní přístup a práci. Zasílám slíbené foto. Jakmile bude hotový bar a posezení u sauny, tak foto ještě zaktualizuji. S pozdravem M.F.
Muž
M.N. 3.2.2019
Dobrý den dekujeme za fakturu. Posílám fotky po realizaci montaze . Děkujeme sauna je super!
Žena
A.S. 5.2.2019
Dobrý den pane Svoboda, včerejší montáž sauny proběhla bez jediného problému. Děkuji a velká pochvala Vašim zaměstnancům. Doplatek za saunu proběhne dle smlouvy. A. S.
Muž
23.1.2019 V.L.
Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou po roce poděkovat za vaši perfektní saunu a popřát vše dobré v novém roce. V tomto období ji používám obden. Někdy je problém se tam vůbec dostat, protože mimo švagra ji "objevila" i dcera s partnerem ze sousedního domu. Máte mé nejvyšší hodnocení, protože v uplynulých 5-ti letech jste byli jediná firma, která (stavební) zakázku předala včas, bez vad a nedodělků, pokusů o dodatečné navyšování ceny a bez závad během prvního roku užívání.
Muž
Z.M. 4.2.2019
Dobrý den, Děkujeme za výrobu a montáž krásné sauny. Musím pochválit konzultace , zaměření i samotnou montáž. Vše proběhlo bez problémů . Práce byla profesionální a výsledek tomu odpovídá . V příloze posílám fotky – v koupelně nebylo nejlepší světlo , tzn. asi by šlo vyfotit i lépe , případně z jiného úhlu .
Muž
P.H 31.1.2019
Děkuji za nádhernou práci! Faktura je zaplacena z KB, takže byste měli mít peníze na účtě … Fotky pošlu v průběhu února, jakmile dokončíme zbytek prostoru sauny, aby vaše dílo mělo i hezký exteriérJ Pavel H.
Muž
S.G 11.12.2018
dobrý den hotovo zaplaceno. Až vše dokončíme rád pošlu fotografii 🙂 mějte krásný den a ještě jednou díky za profesionální přístup Vás všech, Montáž byla užasná díky moc Standa G.
Muž
J.K. 06.09.2018
děkuji za velmi profesionální přístup, jak pana Sobody, tak i Vašich pracovníků montáže. Foto zašlu. Faktura byla proplacena.
Muž
Jan Š. 22.6.2018
Dobrý den, děkuju za spolupráci, vše perfektně klaplo a chlapi byli velmi slušní a ochotní!! Fakturu zaplatíme.
Muž
J.Č 24.04.2018
Dobrý den. Chtěl bych vám poděkovat za dodávku a montáž sauny. S provedením jsme spokojeni a doufám, že budeme spokojeni i s bezvadným provozem. Ten jsme zatím neměli možnost vyzkoušet.J Ať se vám daří další akce. Ještě bude řada na vás s fakturou a na nás s placenímJ. S pozdravem Černínovi
Muž
Martin M. 22.3.2018
Dobrý den, Sauna vypadá skvěle, o víkendu poprvé vyzkoušíme. 100% spokojenost se servisem a instalací. Pár fotek máme zde: fakturu hradím převodem. S pozdravem Martin M.
Muž
Martin S. 21.3.2018
Také velmi děkujeme za montáž krásné sauny, kompletní zkoušku funkčnosti a všech detailů provedeme v příštích týdnech po dokončení stavebních úprav celé místnosti, potom bychom Vám také určitě zaslali promofotografii.
reference saunaproject
Markéta 1/2018
Časopis Chatař, Chalupář Saunu stavěla firma Saunaproject, přijedou, změří navrhnou co by bylo vhodné a co řeknou to platí. A ještě jsou rychlí. Chválí si spolupráci paní domu.
Muž
A.Hajek 9.2.2018
Dobry den pane Svobodo, sauna je namontovana. Vse probehlo perfektne. Panove jsou moc sikovni. Sauna je skvela, vnitrni usporadani a vysledny vnitrni prostor nas velmi prijeme prekvapil. dekujeme, dobra prace! S pozdravem A. Hajek
Muž
pan Hladík 15.12.2017
Dobrý den, v první řadě bych chtěl moc poděkovat za skvělou a kvalitní péči o zákazníky a Vaší rychlost v dodání objednaného zboží. Děkuji!!! Jsem velice spokojený s příslušenstvím, které jsem v nedávné době u Vás objednal, a z této zkušenosti budu jedině doporučovat a objednávat jedině u Vás
Muž
Ruda 27.11.2017
Dobrý den, chtěl jsem tímto poděkovat Vám i celému týmu Saunaprojekt. Musím říct že takhle by to mělo proběhnout vždycky ve všem. Od prvního kontaktu, rychlé domluvy až po montáž vše naprosto super. Máte moje jasné doporučení kdykoliv se přede mnou někdo zmíní o tom že by chtěl saunu. Fakturu jsem ještě dnes uhradil ať máte radost i vy:-) S pozdravem, Ruda ...
Muž
Jiří 25.11.2017
Dobrý den pane Svobodo, jak jsem již uváděl po telefonu, s realizací sauny jsme velmi spokojeni. Od začátku až do konce bylo vše velmi profesionální, s čímž se dnes člověk bohužel nesetkává tak často. Realizaci sauny se společností Sauna project proto mohu jen doporučit.
Žena
manžele Stinilovi 15.11.2017
Dobrý den pane Svobodo,děkujeme za realizaci sauny.Zatim jsme velmi spokojeni.Hezky den přeji manžele Stinilovi
Muž
Michal S. 14.11.2017
Ahoj Vašku, máme za sebou 4 saunovací dny a všichni jsme nadšení. 🙂 Děkujeme všem ze SAUNAprojekt.cz za úspěšnou realizaci !!! Zdraví a děkuje,
Muž
Radek P. 9.11.2017
Dobrý den pane Svoboda. Rád bych Vám touto cestou poděkoval za perfektní práci, při realizaci objednané sauny. Od začátku do konce byl Váš přístup profesionální, dokonale odborný a finální dílo je přímo úžasné. Včera večer jsem sauny vyzkoušel a vše je dokonalé. Pokud budu mít příležitost, budu vaši společnost vřele doporučovat. Doplatkovou fakturu jsem uhradil již dnes. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání. S pozdravem
Muž
MUDr.Zedníček 3.11.2017
Dobrý den, fakturu ihned uhradíme.Chtěl jsem ještě jednou mockrát poděkovat za realizaci a montáž sauny.Je opravdu krásná. Chtěl bych i moc pochválit pánům,kteří saunu montovali a pochválit je touto cestou. Mockrát děkujeme a přeji pěkný den. S pozdravem MUDr.Zedníček
Žena
Zímová - Jiřetín 27.10.2017
Podzim klepe na dveře, v Saunaproject zástěře. Venku zima ba i mráz, sauna volá nejen nás. Sauna už se totiž hřeje, všechny nás krásně zahřeje. Už se topí, už se páří, zpocených je mnoho tváří. Nejen tváře - celá těla, firma Saunaproject je prostě skvělá.
Muž
Pozdíškovi 30.10.2017
Vážený týme Saunaprojectu, mockrát Vám děkuji za Vaši skvělou práci při realizaci zakázky sauny. Oceňuji velmi rychlé jednání, užitečné tipy, bezproblémový smluvní vztah a dodržení sjednaných dohod, vše podtrženo precizní řemeslnou prací. Přeji mnoho úspěchů v další práci.
Žena
Drašatovi 12.10.2017
Výborná komunikace a evidentní profesionalita. Se saunou jsme maximálně spokojeni! Draštatovi
Muž
Veronika H. a Jan Š. 9.10.2017
Dobrý den pánové, mnohokrát děkujeme za realizaci sauny. Vypadá i funguje skvěle, jsme nadšeni. Nejvíce zřejmě náš ještě ne 3 letý syn:) Cenu na saunu jsem právě uhradil. Jeste jednou díky a přejeme hodně zdaru. S pozdravem, Veronika H. a Jan Š.
Muž
pan Henč 7.9.2017
Děkujeme moc za celou dodávku. Vše je OK, jsme spokojeni. Super. Vaše opěrka hlavy se nedá svým zpracováním porovnat s původní, kterou již máme od konkurence. Opěrky zad také. Velmi dobré zpracování. Pokud máte všechny výrobky v této kvalitě, jste fakt dobrá firma. Komunikace bez chyby. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Henčovi.
Žena
Helena Svobodová 4.8.2017 Reference
Rychlé dodání, precizní truhlářská práce, montáž hotová během dopoledne bez jediného problému a večer skvělá relaxace v nové sauně. Jsou to profíci a ráda tuto firmu doporučuji.
Žena
Paní Nogol.... Reference
Dobrý den,děkuji za vaše perfektní služby.Sauna dopadla velmi dobře.Zdravím Nogolo....
Muž
David Šálek Reference
Montážníci!! rychle se vraťte!! Já Vám nestačil poděkovat. Honza s Honzou byli naprosto vyjímeční. Škoda, že se k nám pan Svoboda nevejde. Hodně zdaru v podnikání.
Muž
Rostislav Novotný Reference
Montáž dopadla výborně, prosíme o doplnění 1xpodhlavníku výměnou za přesýpací hodiny. Elektřinu jsme zprovoznili a vše funguje v pořádku. Pouze nám praskla pojistka a tu jsem vyměnil a jede to. Děkuji.
Muž
Kamil H. Reference
„Dobry den. Tak sauna úspěšně instalována. Vypada suprove. Jen na vas mam jeste jednu malou prosbu. Nemohl byste mi poslat kopii smlouvy? Někde jsem ji založil a nemohu ji najít. Děkuji mockrát.
Muž
Jirka Šebesta Reference
Dobrý den. Mrzí mne výběr dřeva. Ale to je moje chyba. Rodinka je jinak spokojená a moc chválím montující. Výborní truhláři. Poličku na koleně to už je tedy co říci.
Muž
Tomáš Šiška Reference
Montéři byli v naprosté pohodě. Dobrá práce Vás všech. Tomáš Šiška
Muž
R.Kleiner-Dlouhý Most Reference
Předně děkuji za profesionální přístup při zpracování a dodávce naší sauny. Dnes posílám doplatek. Zároveň bych chtěl poprosit, zdali je možné vyměnit instalované přesýpací hodiny - bohužel písek se v nich zasekává a nepřesýpají. S pozdravem,
Muž
Ladislav Sor.-Černošice Reference
Zdravím firmu Saunaprojekt a děkuji za rychlou opravu ovládání sauny. Pán bleskurychle přijel, našel rychle závadu a opravil. Provedl opravu do 5ti hodin od nahlášení poruchy. Takhle rychlí nejsou ani opraváři v Bílém domě u Obamy. Diky a mějte se fajn.
Muž
Jan Slavík Reference
Poděkování za služby. Vážená společnosti. Děkuji za Vaše služby ohledně výroby a montáže sauny. Montážníci dorazili na čas a montáž proběhla na výbornou. Stále ještě sedíme s manželkou před saunou a nemůžeme se vynadívat. Vaši hoši nechtěli žádné pití ani jídlo a pracovali tak, jako žádná jiná firma u nás. Pan Svoboda zaměřil perfektně a panu Polívkovi děkujeme za rozmluvení samotné infrakabiny. Už chápu pojem výroba na míru Vašimi hochy. Zkrátka nemám slov. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám úspěšné podnikaní budeme vřele doporučovat.
Žena
H.Růžičková Reference
Děkuji za trpělivost. Dobrý den. Pane Svoboda.Děkuji za Vaši trpělivost.Jám mám s firmama špatné zkušenosti.Trochu jsem Vás potrápila. Vím to.Sauna na jedničku s hvězdičkou.V pátek to namontovali vešlo se to.Smrk se mi moc líbí.Jeden z kluků se jmenoval Honza tak ho u Vás chválím napřímo.Byl moc ochotnej. H. Růžičková
Muž
Jakub Dvořák Reference
Jak jste to dokázali? Dobrý den. Musím tedy uznat, že jste borci. Bylo to pro mne překvápko od manželky. Přijedu domů a tam sauna, ale luxus. Jdu hned vyzkoušet. Ještě jednou děkan. Prý se kolega zmiňoval o nějakém tisku nebojte dám Vám supeeeer cenu. Mějte se.
Žena
Horáčkovi-Hradec Králové Reference
Dobrý den, chtěla jsem velmi poděkovat,jelikož takovou profesionalitu jsme od firmy ještě neměli:-) Nejen že montážníci přijeli přesně na čas,ale tak poctivě odvedenou práci jsme s manželem ještě neviděli. Musím uznat,že takových firem a zaměstnanců jako je ta vaše jsme nezažili.Kluci si po sobě nejen uklidili,ale i vyluxovali. Prostě opravdu profesionalita jak se patří!!! Děkujeme a s radostí vaši firmu budeme jen a jen DOPORUČOVAT všem známým co si budou pořizovat saunu.
Muž
Dan Knobloch Reference
Jako firma jste bezva. Máme od Vás dobrou saunu z krásného dřeva, konečně se můžeme ohřát a užít si pohodu u saunování.
Muž
Karel Rejman Reference
Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší společnosti a jmenovitě panu Polívkovi za nadstandardní vstříctnost při reklamaci dveří poškozených přepravní firmou. Velmi děkuji a vážím si Vašeho přístupu. S úctou Karel Rejman PS: Dveře jsou zabudované a vše pasuje jak má. Karel Rejman.
Žena
Ivana Metličková Reference
Dobrý den, instalovanou saunu jsme vyzkoušeli a vše funguje k naší spokojenosti. V pondělí zaplatíme převodem, dle obdržené faktury. Děkujeme za kvalitní provedení a jsme s pozdravem Ivana Metličková Pension Styl Bedřichov
© Saunaproject 2018