Čeká na vás rekonstrukce chalupy a potřebujete převést stavební materiál? Nebo vám jednoduše vypovědělo vaše staré auto službu a to zrovna v ten nejméně vhodný okamžik? I takové situace se stávají a tak bychom měli mít nějakou alternativu. Jak tedy jednoduše a co možná nejdříve vyřešit takový problém? Spolehnout se můžeme na rychlé řešení, které nabízejí autopůjčovny, mezi nimi půjčovna dodávek Brno.

Co to pro nás znamená?

Autopůjčovny, a také půjčovna dodávek Brno, nabízejí spolehlivé služby v oblasti pronájmu. V jejich portfoliu jsou nejrůznější typy vozů a světových značek, ale především zde najdeme užitkové dodávky. Ty nám v mnoha směrech doslova vytrhnou trn z paty. Užitkové dodávky jsou v různých rozměrech a to plachtové, skříňové i chladící. Ovšem v případě, že je potřeba přeprava více osob najednou, mohou skvěle posloužit i dodávky osobní. Ty jsou určeny až pro 8 osob a jejich využití můžeme sledovat i v soukromém sektoru. Tady můžeme tedy s klidem vzít rodinu na dovolenou nebo s patrou přátel na hudební festival a podobně.

K čemu vše tedy lze dodávky využít

 • stěhování
 • stěhování kanceláře
 • přeprava zakoupeného nábytku
 • přeprava stavebního materiálu
 • nákupy pro seniory
 • přeprava zboží k zákazníkovi nebo materiálu do výroby
 • taxi
 • pro rozšíření podnikatelského záměru

Výhody dodávek, které nabízí rovněž půjčovna dodávek Brno

Dodávky mají také své výhody. Nejenže můžeme díky nim přepravit prakticky cokoliv, ale v případě pronajatých dodávek zde máme časovou flexibilitu. Určitě musíme zmínit finanční hledisko, kdy zakoupený vůz jistě něco stojí. Pronájem vyřeší půjčovna dodávek Brno.Není potřeba velký finanční obnos a přesto budeme moci podnikat i nadále. Určitě stojí za zmínku i to, že se nemusíme starat o povinné ručení vozu nebo jiné pojištění dodávky, například havarijní, nemusíme se starat o pravidelný servis vozu, se kterým je spojena výměna pneumatik, dálniční známky a podobně.

půjčovna dodávek Brno

Ovšem jako velkou výhodu považujeme i to, že začínající živnostníci většinou ještě nedisponují svými vlastními vozy, ale přesto je potřebují pro svou práci a k tomu jim pronájem dodávek jistě přijde vhod. Mají zde spoustu možností a to nejen ve výběru užitkových dodávek, ale také v typu pronájmu.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem, který nabízí i půjčovna dodávek Brno

Pronájem může být sjednáván na několik dní, měsíců, ale také let. Nejdéle však na 60 měsíců, což představuje vlastně operativní leasing. Pokud pronájem skončí, je možné si jej prodloužit. V takové případě máme nárok také na nový vůz, což je jistě velmi pozitivní zpráva.

Co bychom ještě měli vědět

Než podepíšeme smlouvu, určitě bychom měli auto vidět osobně. Předejdeme tak nepříjemnostem, které by mohlo pronájem vozu provázet. Jako záchytné body poslouží tyto:

 • pročíst si podmínky a náklady na pronájem vozu
 • možnost denních najetých kilometrů
 • povolení odcestovat dodávkou do zahraničí či nikoliv
 • požadavky na vzhled automobilu nejen z venku, ale i zevnitř