Komplexní služby v oblasti stavebnictví a především rekonstrukce bytového jádra Brno nabízí firma Alfa Vertical s.r.o. Její komplexní služby v oblasti modernizace a rekonstrukce bytů, změn dispozic interiérů a dodávek vybavení na klíč, využívá celá řada klientů. Firma realizuje veškeré stavební a odborné činnosti pro rekonstrukce bytu Brno, ale i veškerých průmyslových a komerčních prostor. Samozřejmě vytváří a vyhotovuje projekční práce, a to v dnešní době velmi žádaných 3D vizualizací návrhů a statických výpočtů a posudků.

Rekonstrukce bytu Brno a výřezy do panelů

Úzkou specializací firmy jsou právě rekonstrukce bytu Brno. Firma rekonstruuje a nabízí komplexní řešení v podobě nových koupelen, kuchyní nebo obývacích prostor. Při rekonstrukci, se nemusíte vůbec o nic starat, firma zajistí vybourání bytového jádra a likvidaci odpadu, nové rozvody vody, kanalizace a plynu, vyzdění nových příček, včetně možnosti montáže sádrokartonových podhledů a vestavěného osvětlení, pokládku dlažby nebo obkladů.

Čím dál tím více se lidé dotazují, zda je možné zasahovat do dispozice bytu. Jelikož panelákové byty mají téměř všechny stejné půdorysy, tak by rádi upravili místnosti podle svých představ. Chtěli by mít rozmístěny pokoje nebo třeba by rádi spojili kuchyni s obývacím pokojem dohromady. Firma Alfa Vertical se na změnu, resp. řezání do panelu také specializuje. Po statickém posudku, zhotovení projektové dokumentace a vyřízení všech potřebných dokumentů a povolení, Vám upraví rozložení pokojů přesně tak, jak požadujete.