Příhradové vazníky? Určitě si pod tímto pojmem představíte cokoliv, ale také pro mnohé to je cizí slovo. Rekonstrukce střechy pomocí příhradových vazníků? Ano, to už zní lépe. Pokud tedy uvažujete nad novou střechou střechy, která je ve stavu, kdy je potřeba vyměnit staré dřevěné příhradové vazníky za nové, tak pila Izotom se zabývá výrobou a montáží právě příhradových vazníků, realizací střech, foliových, plechových i z pálené anebo betonové tašky, výrobou a montáží klasických krovů. Vazníky jsou v praxi využitelné na nástavby bytových domů, na střechy rodinných domů, na zastřešení škol, marketů, zemědělských staveb anebo výrobních a průmyslových závodů.

 

Firma nabízí příhradové vazníky, které mají samozřejmě využití s mnoha kladnými vlastnostmi, mezi které patří například kvalitní a přesné provedení, možnost aplikace na libovolné tvary střechy, rychlá a jednoduchá montáž, nachází se v optimálním poměru kvalita/cena. Pokud je dobře proveden projekt, tak vzniká minimum prořezu, čímž je šetřena ekologie provozu. Dřevěné příhradové vazníky je možné také kombinovat s klasickým krovem i plochou střechou.

Izotom nejsou jen vazníky

Firma Izotom není jen pila a dřevěné vazníky. Firma také nabízí zateplení bytu nebo průmyslového objektu pomocí foukané izolace. Jedná se o v dnešní době jeden z nejmodernějších a nejlepších způsobů jak si zateplit dům. A pokud vlastníte i vlastní pozemek a je Vám líto vyhazovat peníze za drahou vodu, nechte si zrealizovat na pozemku vlastní vrtanou studnu. Vodné a stočné neustále zdražuje, takže alternativa v podobě vrtané studny je nejméně zajímavá.