Bez automobilů si v současné době neumíme ani život představit. Jsou potřeba všude tam, kde musíme přepravit materiál, zboží nebo osoby. Tuto spolehlivou službu využívá miliony lidí po celém světě a je jedno, zda budeme vůz potřebovat na služební cestu, dovolenou nebo na přepravu stavebního materiálu. A pokud nemáme dostatečně prostorné vozidlo na odvoz sauny? Autopůjčovny a to i autopůjčovna Brno, jsou tu pro nás vždy, když potřebujeme rychle vyřešit situaci, když nám například naše staré auto vypoví službu nebo když jsme se rozhodli vzít rodinu na výlet.

Co lze očekávat od autopůjčovny

Služby, které nabízejí autopůjčovny a autopůjčovna Brno, jsou různé a i podle nich si lze vybrat spolehlivou autopůjčovnu. Mají také široký výběr vozidel všech světových značek, takže si jistě vybereme i vozy s velkým užitkovým prostorem kam saunu bez problémů naložíme. Důležité ovšem také je, vybrat si vozidlo přesně k tomu, k čemu jej budeme potřebovat, protože by bylo opravdu velmi divné, kdybychom si zapůjčili dodávku osobní třeba pro 8 osob a přitom bychom chtěli přepravit náklad na stavbu. Vozidla ale nemusejí být jen užitková. Můžeme si zapůjčit třeba luxusnější značky, které bychom využili pro nějakou rodinnou slávu nebo i pro prestiž podniku v případě, že jedeme na obchodní jednání a podobně. Vozy nabízí také autopůjčovna Brno.

Jaké výhody má takový pronájem

Služby autopůjčoven, kam se řadí i autopůjčovna Brno, mohou být i s řidičem nebo bez řidiče. Záleží na okolnostech a na našem rozhodnutí. Hlavní výhodou zapůjčeného vozu bez řidiče je to, že se můžeme rychle a pohodlně pohybovat po městě ve směru, který potřebujeme. Nejsme tak na nikom závislí a to je velmi pozitivní. Také se nemusíme starat o pojištění vozidla, třeba havarijní nebo povinné ručení, dálniční známky, pravidelný servis a s tím spojenou výměnu pneumatik. Všechno má na starosti pronajímatel, tedy autopůjčovna.

autopůjčovna Brno

autopůjčovna Brno

Krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem

Jaký je rozdíl mezi dlouhodobým a krátkodobým pronájmem. Pokud třeba máme v plánu stěhování přes víkend, nebo jsme si právě zakoupili nový nábytek a potřebujeme jej přepravit do bytu, jistě bude vhodný jen krátkodobý pronájem. Ovšem pokud potřebujeme vozidlo na daleko delší dobu, bude zase dlouhodobý pronájem tím nejlepším řešením. Může se sjednat až na dobu 60 měsíců, kdy jde vlastně o tzv.operativní leasing. Zákazník tak platí měsíčně stanovenou částku, která je udaná ve smlouvě a máme tak přehled o výdajích. Tento druh pronájmu hojně využívají zejména začínající živnostníci a podnikatelé, kteří ještě nedisponují svými vlastními vozy pro své podnikání. Můžeme tak spolehlivě pracovat, podnikat a těšit se z výsledků. Své služby nabízí i autopůjčovna Brno.

Dodávky nejen užitkové, ale i ty obytné

O dodávky je velký zájem a nemusejí to být jen užitkové vozy pro přepravu nákladu v podobě rozložených saun či materiálu, ale máme na trhu i osobní vozy a dokonce i obytné dodávky, které se staly jedničkou v cestování. Tyto obytné dodávky mají prakticky všechno, co má každý penzion a hotel. Mají kuchyň, sociální zařízení a lůžkovou část. Obytné dodávky splňují sen mnoha lidem, kteří touží po jiném rozměru dovolené.

Jaké doklady budeme potřebovat

Určitě bychom se neobešli bez platného občanského průkazu a také bez řidičského průkazu správně skupiny. Také je nutná hotovost pro zaplacení kauce, s tím bychom měli počítat. Je ale dobré zeptat se na podmínky pronájmu, protože v některých půjčovnách požadují věk řidiče nad 23 let a také řidičské schopnosti alespoň 2 roky.