Naše sauny již 15let – ojedinělá ruční česká výroba.

Finské sauny vyrábíme v České republice formou ojedinělé ruční výroby.
Rozměr a tvar finské sauny dle Vaší představy je pro nás samozřejmou možností.
Ochranná známka Saunaproject® zajišťuje kvalitu našich saun.
Montáž mohou provádět pouze zaměstanci, kteří sami saunu vyrobili.
Záruka je na celou saunu včetně veškerých doplňků.
Montáž sauny probíhá pouze jeden den.
Za správné rozměry finské sauny si ručíme sami
Máte-li v projektu saunu Saunaproject požadujte pouze naši saunu !
Jsme prověřená společnost pro rok 2017 - Naše certifikáty zde
Video

FINSKÉ SAUNY NA MÍRU

Finské sauny vyrábíme formou ruční výroby a to kompletně v České republice. Naši špičkoví truhláři rádi splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů, finské sauny na míru vyrábíme v mnoha velikostech a provedeních. Detailní zpracování, prémiové materiály a kvalitní vybavení jsou hlavní benefity, kterými námi vyrobené sauny disponují. Nechte se unést příjemnou atmosférou luxusních saun značky SAUNAPROJEKT s.r.o., při které společně s potem bude odcházet i únava a stres. Odpočinek si zaslouží každý z nás, zrelaxujte duševně i fyzicky v kvalitní finské sauně i Vy!

Napsali o nás …

Saunaproject
Z.M.
4.2.2019
Dobrý den, Děkujeme za výrobu a montáž krásné sauny. Musím pochválit konzultace , zaměření i samotnou montáž. Vše proběhlo bez problémů . Práce byla profesionální a výsledek tomu odpovídá . V příloze posílám fotky – v koupelně nebylo nejlepší světlo , tzn. asi by šlo vyfotit i lépe , případně z jiného úhlu.
Saunaproject
P.H.
31.1.2019
Děkuji za nádhernou práci! Faktura je zaplacena z KB, takže byste měli mít peníze na účtě … Fotky pošlu v průběhu února, jakmile dokončíme zbytek prostoru sauny, aby vaše dílo mělo i hezký exteriérJ Pavel H.
Saunaproject
S.G
11.12.2018
Dobrý den hotovo zaplaceno. Až vše dokončíme rád pošlu fotografii 🙂 mějte krásný den a ještě jednou díky za profesionální přístup Vás všech, Montáž byla užasná díky moc Standa G

Užijte si chvilky příjemného hřejivého odpočinku, kdykoli dostanete chuť. Vaše luxusní domácí finská sauna z kvalitního dřeva bude mít pro vás a vaše nejbližší otevřeno nepřetržitě 24 hodin denně. Do sauny to doma budete mít doslova pár kroků. Už nemusíte rezervovat místo v místním saunovém světě ani nemusíte zdolávat trasu přes půl města. Stačí roztopit designová saunová kamna, přidat podle nálady voňavé esence a vaše tělesná a duševní očista může začít.

Sauna šitá na míru vašim potřebám

Vytvořte si doma saunu podle svých představ. V našem internetovém obchodě nabízíme veškeré saunové příslušenství a vybavení, ze kterých si vyrobíte dle svého vlastního návrhu designovou saunu, šitou na míru vašim potřebám. Z modelů saunových kamen si vyberete ideální úspornou variantu. Pro menší kabiny doporučujeme kamna o výkonu 3,6 kW/230V nebo pro větší typy saun výkonnější kamna o výkonu 9 kW/400V s integrovaným nebo externím ovládáním. V nabídce rovněž máme designová saunová kamna s integrovaným výparníkem. K finským saunám můžete dokoupit podlahový rošt, svítidla, přesýpací hodiny, podhlavník i voňavé esence.

Vyberte si saunu podle svých představ

Prodáváme sauny, infrasauny, kombinované sauny, venkovní sauny, vyrábíme sauny na zakázku a dodáváme kompletní saunové příslušenství pro vaše příjemné domácí saunování. Všechny námi dodávané sauny jsou vyráběny s maximální pečlivostí, pro každodenní použití po dlouhé roky. Zhotovujeme klasické typové sauny, vyrábíme sauny na zakázku a vybavíme je dle vašeho přání. Naším cílem je individuální přístup k zákazníkům, zajišťujeme servis v průběhu realizace i po jejím dokončení. Zakládáme si rovněž na designu, který je vytvářen tak, aby přinášel soulad s prostorem. Naše sauny jsou místem uvolnění, relaxace a načerpání nové energie.

Sauna navržená pro vaše zdraví

Při návrhu saun dbáme na pohodlí a ergonomické řešení, přizpůsobující se vašemu zdraví. Díky tomu dosáhnete při saunování rovnoměrného prohřátí celého těla i tolik důležité pohodlí pro celkové uvolnění. Interiér sauny volíme v útulném duchu s kladeným důrazem na moderní prvky. Design sauny snadno zapadne do interiéru ostatního prostoru. Naše sauny můžete mít v koupelně, na chodbě, ve wellness i v zahradě. Saunu přizpůsobíme tak, aby odpovídala vašim potřebám.